Thumb Thumb

10 Yıllık Deneyim

Dr. Yusuf Maraşlı Hakkında

1983 kayseri doğumlu, ilk ve orta öğrenimini kayseride, üniversiteyi samsun OMÜ üniversitesinde tamamladıktan sonra 2 sene samsunda kamuda çalışmış, sonra kamudan ayrılıp özel çalışmaya başlamıştır, Samsun kayseri, izmir, istanbul gibi çeşitli illerde görev yapmıştır, İzmirde yaşlı bakımevleri ile birlşkte çalılıp geriatri konusunda olumlu katkılar sunmuştur. Daha sonra hemoroid hastaları ve human papilloma virüs üzerine çalışmalara başlamış ve bu iki hastalığa çözümler sunmuştur. Son 10 yıldır yara tedavisi üzerinde çalışmalar yapmıştır. Henüz çözüm üretilemeyen diyabetik ayak yara tedavilerinde başarılı sonuçlar elde etmesiyle, bu alanda devam etmektedir

DR.MARAŞLI PROFOZONU ÖNERİYOR!

Ozon yüksek derecede oksidasyon gücüne sahip olduğu için tıpta “aktif oksijen” olarak tanımlanır. Tedavide kullanılan ozona yüksek enerjisinden dolayı, vücut hücrelerinin bir anlamda tıpkı yakıtı gibidir diyebiliriz. Ozon, hasta olan organizmalarımıza yönlendirilen bir nevi aktive edilmiş bir oksijendir. Kan dolaşımını arttırma yeteneği, onu sadece dolaşımla ilgili bozuklukların tedavisinde değil birçok hastalıkta bozulmuş olan organik fonksiyonların yeniden canlandırılma amacıyla kullanılmasının kapısını açar.

Dr. Yusuf Maraşlı

Yara Tedavi Uzmanı
Diyabetik Ayak Yaralarına Çözüm.

Shape

Arayıp Randevu ve Destek Alın

Dr. Yusuf MARAŞLI ve ekibi Medikal tedavi ve girişimsel tedavi ile birlikte topikal olarak uygulanan kendi tedavi yöntemleri ile başarılı sonuçlar almaktadır. Dr. Yusuf MARAŞLI ve ekibi iddialı çözümler sunabilmektedir.

Telefon +905334518920

Tedaviler

Tedaviye ilaveten kullandıkları alternatif ürün ozon tabanlı olup ozonunda dünyanın bir çok üniversitesinde birçok hastalıkları üzerinde klinik ve akademik çalışmaları mevcuttur. Ancak DR. YUSUF MARAŞLI VE EKİBİ önemine binaen çalışma yapmaktadır.

Devamını oku

Dr.yusufmarasli.com

Tedaviler

AMPUTASYON

Alt ekstremite çeşitli noktalarda ampute edilen (kesilen) vakaları %50’den fazlası diyabet nedeni iledir. Dünyada yaklaşık 200 milyon diyabetli hasta vardır. Diyabetlilerde amputasyon oranı çeşitli ülkelerde farklılık göstersede ortalama %15’leri bulmaktadır. Amputasyonu takip eden 3 yıl içerisinde hastaların yaklaşık %40’ında bir üst seviyeden tekrar ampute edilmektedir. Ve yine 3 yılda ampute edilen hastaların %40’ında ölüm gerçekleşmektedir.

 • Amputasyona sebep olan etkenler tam olarak tespit edilip önce etkenin minimalize edilmesi ve daha sonrada doku rejenerasyonu sağlanmaya yönelik olmalıdır.
 • Amputasyonun en büyük nedeni enfeksiyon kaynaklıdır. Özellikle baş belası olan anaerop enfeksiyonlar nedeni ile yüksek doz antibiyotikler kullanılmasına rağmen genellikle olumlu sonuç alınamamaktadır.
 • Dr. Yusuf MARAŞLI’nın yaptığı çalışmalarda ister diyabete bağlı olsun ister diğer sebeplerle oluşan ağır enfeksiyonlarda çözüm üretebilmektedir.
Tedaviler Sayfasına Git

HEMEROİD

Hemoroid yaygın diğer adıyla basur rektumun ve anüsün en alt kısmında, anal kanalın sonunda bulunan genişlemiş damarlardır. Bu kan damarlarının duvarları bazen o kadar genişler ki, şişerek tahriş olurlar. Bu şişme ve tahriş olmanın sonucunda da makatın dışına çıkarlar.Dr.Yusuf MARAŞLI Hemeroid için Profozonu Öneriyor.

 • Profozon Hemoroid için Çok etkilidir. Ağrılı basurlu bölgelerde ağrıyı azaltır.
 • Profozon Hücreleri canlandırır.
 • Profozon Kan dolaşımını arttırır.
Tedaviler Sayfasına Git

HPV

kadınlarda serviks kanserleri ikinci sıklıkta görülen kanser türüdür. Bu hastaların %99.8’inde HPV virüsü izole edilmişerdir. Dolayısı ile bu virüs yok edilirse kadınlarda 2. sıklıkta görülen kanser türünü önüne geçilebilir. HPV virüsünün birçok çeşiti olmasına rağmen en sık görüleni 16 ve 18 suşlarıdır. Dünya toplumunun son yıllarda yaşam şekli değiştiğinden dolayı HPV virüsü çok yaygınlaşmış olup ilerleyen zamanda daha da artacağı tahmin edilmektedir. Bu konuda aşı geliştirilmiş olup sadece 5 yıllık koruyuculuğundan bahsedilmekte . Bu 5 yıllık koruyuculukta bilim insanları tarafından hala tartışılmaktadır.

 • DR. YUSUF MARAŞLI VE EKİBİ İnsanların sosyal , ekonomik ve psikolojik olarak ciddi şekilde etkilendiği , alt ekstremite yaraları ve humon papilloma virüsü (HPV) konusunda iddialı çözümler sunabilmektedir
 • Multidisipliner medikal tedavi ve girişimsel tedavi ile birlikte topikal olarak uygulanan kendi tedavi yöntemleri ile başarılı sonuçlar almaktadır.
 • Tedaviye ilaveten kullandıkları alternatif ürün ozon tabanlı olup ozonunda dünyanın bir çok üniversitesinde birçok hastalıkları üzerinde klinik ve akademik çalışmaları mevcuttur. Ancak DR. YUSUF MARAŞLI VE EKİBİ önemine binaen alt ekstremite yaraları ve HPV üzerinde çalışma yapmaktadır.
Tedaviler Sayfasına Git
Medyada BİZ

+80.000
Hasta Görüntüledi

Yaklaşık 10 yıldır yaşlılarda sık görülen kronik hastalıklar nedeni ile dünyadaki amputasyon oranları dikkatini çekmiş ve bu konuda insan ilaç labaratuvarlardında arge çalışmaları yapmıştır. Geliştirdiği içerik ve tedavi yöntemleri ile multidisipliner bir yaklaşımla ampute olacak hastalara büyük oranda çözüm üretebilmiştir. Bu konuda ilgili branşlardan oluşan hekimleri ile birlikte ekip halinde çalışmaktadır. YUSUF MARAŞLI’nın yaptığı çalışmalarda ister diyabete bağlı olsun ister diğer sebeplerle oluşan ağır enfeksiyonlarda çözüm üretebilmektedir.

 • 100% Hasta Memnuniyeti
 • Türkiyede Tek Çalışmalar
Hemen İletişime Geç
Thumb
875
Tedavi Edilen Hasta Sayısı
Whatsapp.