• İstanbul
 • info@dryusufmarasli.com

Obezite Cerrahisi

Obezite-cerrahisi
Dryusufmarasli.com

Çağımızın en büyük problemi, birçok hastalığın asıl temeli aşırı kilolar. Kalp hastalıkları, damar dolaşım sorunları, şeker, tansiyon,  kolesterol fazlalığı ve daha bir çok kronik hastalıkların temelinde aşırı kilo problemleri vardır.

 

Hareketsiz bir yaşam güncel sorunlarımızın başında gelmektedir. Bu problem artık cerahi olarak aşılabilir. Şişmanlık ile karşılaşacağımız birçok hastalığın önüne geçebiliriz.

 

Orta yaş ve ileri yaşlarda kabus yaşamamak için vücut kitle endeksi ölçülerek, dr Yusuf Maraşlı ve ekibi tarafından yepyeni bir çözüm var.

obazite1
Dryusufmarasli.com

Obezite Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Operasyon süresi yaklaşık 3 saat olup, hastanede kalma süresi gerekli kontroller sağlandıktan sonra ortalama olarak 3-4 gün sonra taburcu edilmektedir.

Bir ömür boyunca çeşitli kronik hastalıklar nedeniyle çeşitli ilaçlara mahkûm kalmak yerine 3-5 gün içinde hayata tutunup özgürce yaşam sürmeniz en büyük arzumuzdur.

Aşırı kilolar ile yaşayacağınız sorunlara önlem alın. Obezite cerrahisi ile yepyeni bir hayata merhaba diyebilmek için uzun sağlıklı bir hayata merhaba diyebilmek için iletişime geçin.

obez2
Dryusufmarasli.com

Dr. Yusuf Maraşlı ve sağlık ekibi bu konuda deneyimli hekimleri ile en doğru yaşamı sunmayı önermektedir. Öncelikle kendinizi sevmeli kendinize değer vermelisiniz.

Uzun ve sağlıklı yaşayabilmek için üzerinize aldığınız ama bir türlü kurtulamadığınız aşırı kiloları atmanız için obesite cerrahisi konusunda bilgi sahibi olmanızı öneririz.

Tıbbi gereklilik olmadan cerrahi operasyon yapmıyoruz. Sağlıklı, güzel bir bedene sahip olmak hem fiziksel hem psikolojik olarak insanın özgüvenini arttırdığını bilen bir ekip olarak, vücut kitle endeksi kritik seviyede olan herkesi dr Yusuf Maraşlı ve sağlık ekibi ile iletişim kurmaya davet ediyoruz.

Bir ömür boyunca kronik hastalıklara mahkûm olup sürekli ilaçlara bağımlı olmanın en büyük nedeni vücuda yüklenen fazla kilolar olduğu gelişen teknoloji ile ispat edildi.

İşte bu konuda yeni teknolojiler ile sağlıkta dünyanın parlayan yıldızı Türkiye’nin alanında uzman hekimlerinin çözüm önerilerini dinlemenizi tavsiye ederiz.

Vücut kitlesi alarm veren, genç yaşlı, kadın, erkek, her bireyi sağlıklı yaşama davet ediyoruz. Diyet ve fiziksel aktiviteye uyma güçlüğü çeken, aşırı obes her insan topluma kazandırılmalıdır.  

obez3
Dryusufmarasli.com

Operasyon süresi yaklaşık 3 saat olup, hastanede kalma süresi gerekli kontroller sağlandıktan sonra ortalama olarak 3-4 gün sonra taburcu edilmektedir. Bir ömür boyunca çeşitli kronik hastalıklar nedeniyle çeşitli ilaçlara mahkûm kalmak yerine 3-5 gün içinde hayata tutunup özgürce yaşam sürmeniz en büyük arzumuzdur. Umarız ki uzun ve sağlıklı yaşam sürmek için sizde kendinize bir fırsat oluşturursunuz

Ücretsiz Ön Görüşme Yapmak İçin Hemen İletişime Geçin

  Daha önce sağlık kuruluşlarına gittiyseniz onunla ilgili görseli, hastalığınız ciltsel bir sağlık sorunu ise sorununuzun her açıdan net çekilmiş fotoğraflarını, iletişim bilgilerinizi doldurarak gönder butonuna basınız. Dr. Yusuf Maraşlı'nın görüşlerine sunup ilgili muayene sonuçlarınızı iletelim.

  850
  +Tedavi Edilen
  100
  %Başarı Oranı
  60
  +Medya İçerikleri
  80000
  +Hasta Görüntülemesi
  Whatsapp.